Úvodní stránka » Moderní podlahy

Moderní podlahy

Jak jinak začít bydlet, než pěkně od podlahy a také stropu. Vaše místnosti potřebují luxusní pojetí k tomu, aby jako celek vypadaly dokonale. Ztvárněním dokonalosti jsou právě lité podlahy beze spár. Díky tomu působí celistvým dojmem a přispívají k čistotě domova, protože se snadno udržují. Jejich báze je velmi různorodá od cementových stěrek, epoxidových pryskyřic až po polyuretanové směsi. Co se týče povrchu, jsou od lesku, matu až po transparentnost. Tím dávají zákazníkovi velké možnosti výběru a kreativního ducha.

V harmonické kompozici tak může doma vytvořit souhru s podhledem stropu a současně umožní vyniknout i samotné podlaze. Vkládat do podlahy různé komponenty tak vytváří úplně jiné způsoby, dokonce i vyjádření svého nitra a chuti experimentovat. Průhledná pryskyřice tak dodá prostoru možnost nahlédnutí do dalšího patra v domě, aniž byste byli vlastníky laserového vidění. Je to skvostná představa, chodit po podlaze nebo vlastně, dá se říci i stropu současně. Dříve se nám o tom ani nesnilo a dnes se nás tyto půvaby doslova vyzývají. Jsou to změny neomezených představ, které se v dřívějších dobách lidé neuměli ani představit.

Design i funkce ruku v ruce

Jedinečnost jednolitých podlah úzce koresponduje s jednoduchou aplikací a neotřelým designem. Originální podlaha z litého mramoru tak na své majitele byla nucena dlouho počkat, ale nakonec se svého výsluní dočkala, stejně jako třeba nábytek. Koupelna v provedení lité podlahy s vanou a dalšími prvky kompozitního vápence prostě nemá chybu.

Pokud na vás působí litá podlaha jako studená, není nic jednoduššího, než si z pestré škály barev, vybrat přesně tu na míru nebo prostoru nabídnout dřevěné doplňky, které podlahu proteplí. X variant tak činí z podlah tím, čím jsou. Libovolnými variantami si tak každý nastaví bydlení podle svého i z hlediska tónování a zakomponování dalších materiálů. Lité podlahy vynikají, stejně jako ostatní náležitosti moderní doby, rychlou a snadnou aplikací. Výsledkem je podlaha beze spár, ze které se člověk nebojí sníst ani jablko. Lití směsi na prakticky jakýkoliv povrch (cernflow, anhydrit, beton, dlažba), našlo už řadu uplatnění nejen v domácnosti.

 

 NOVINKY

Kamenná fólie - kamenná dýha Rockfoil.

Nově rozšiřujeme naší nabídku o kamenné fólie - dýhy Rockfoil. Obkladové panely pro interiér a exteriér z přírodního kamene. kamenná dýha Rockfoil

Napínaný strop celoplošně podsvícený LED pásky. Praha 5.

Instalace prosvětleného stropu. Celoplošně podsvětlený LED pásky na hliníkovém rastru. Privátní investor.

Světelný strop do koupelny

Napínaný strop, podsvětlený LED panely, Kutná Hora.

Instalace napínaného stropu do SDK kastlíků s LED panely. Privátní investor.

Napínaný strop, podsvětlený LED panely.

Instalace podsvíceného stropu, RD Česká Lípa.

Instalace translucentní fólie do předsíně a koupelny rodinného domu.

Napínaný strop, podsvětlený.

 

Instalace stropu spojovací chodby MŠ, Praha 2

Instalace stropu v chodbě MŠ, Praha 2 v rámci rekonstrukce objektu. Pro klienta Barvy a laky Praha, a.s.

Napínaný strop ve spojovací chodbě.

Instalace stropu nad bazén.

Náročná instalace nad bazénem, vč. montáže 10 světel.

Modrý strop nad bazénem.